Ako poslanci KSK za Smer svojho šéfa vo voľbách podporili

Autor: Albert Klein | 30.3.2014 o 21:21 | (upravené 30.3.2014 o 21:28) Karma článku: 13,45 | Prečítané:  1056x

Vysvetlivky: poslanci KSK = poslanci zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja. Učiteľskou verejnosťou (ale nielen ňou) otriasa kauza učiteľa Ota Žarnaya (a jemu podobných). Ostatné správy v médiách potvrdili „principiálnosť“ prístupu samosprávnych orgánov kraja:

1) poslanci odmietli vypočuť si učiteľa Ota Žarnaya vo veci jeho námietky voči nehospodárnemu vynakladaniu prostriedkov „jeho“ bývalej školy (OA v Košiciach) na tzv. právne služby 2) poslanci odmietli zaoberať sa nálezmi kontrolóra KSK na OA Polárna v Košiciach 3) predseda KSK považuje celú kauzu za účelovú (samozrejme zo strany pána Žarnaya a...?). Učiteľská verejnosť (napriek náznaku správy MŠ SR) nie je padnutá na hlavu. Na hlavu nie je padnutá ani neučiteľská verejnosť zaujímajúca sa o problematiku vzdelávania. Mám pocit, že účelovo sa správa človek sledujúci svoj prospech. Pokiaľ svojim „účelovým“ konaním príde o prácu, ohrozí normálnu existenciu svojich blízkych, je použitie tohto pojmu v známom kontexte prinajmenšom diskutabilné. Konaním poslancov Smeru sa netreba zaoberať. Ich účelové hlasovanie je priehľadné ako krištáľ. Rovnako ich prínos k ambíciám svojho šéfa. Bližšia košeľa ako kabát. Bližší riaditeľ OA Polárna v Košiciach (a nielen on) ako vzdialený šéf. A učiteľská aj neučiteľská "verejnosť" šla k urnám a vyjadrila sa... Alebo žeby to bolo naozaj tak, že tí čo majú premiére radi ako premiéra ho nevolili?... Ale táto časť príbehu ma vôbec netrápi...
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?