Dobrý deň pán učiteľ.

Autor: Albert Klein | 26.4.2014 o 22:53 | Karma článku: 10,72 | Prečítané:  1018x

Dobrý deň pán učiteľ... Dovidenia pán učiteľ... Napriek všetkému, čo sa o terajších mladých ľuďoch dozvedáme v médiách. Napriek všetkému, čo učiteľ denne zažíva. Aj takýto zážitok môže pripraviť študent svojmu učiteľovi. Zážitok zdanlivo samozrejmý,

na strednej odbornej technickej škole v súčasnosti takmer nevídaný. A deň je krásny... Dakujem Dominikovi, Lucke, Radovi, Rišovi, Magdalénke, Livke, Paji, Dávidovi, Kiťovi a ďalším svojim študentom, ktorí ma denne presviedčajú, že žiť pre nich má zmysel. Že pracovať pre nich má zmysel. Napriek množstvu argumentov proti... Väčšina z dôvodov, prečo učiteľ pochybuje sa vlastne ani študentov netýka. Dôvodom je platná a „neprekopateľná“ legislatíva, nekompetentné manažmenty na rôznych úrovniach a ostatné boľačky, na ktoré „stuká“ celá spoločnosť. Domino a jeho spolužiaci teraz pracujú na tzv. praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Chcem im zaželať veľa šťastia. Bol by som rád, keby uplatnenie nadobudnutých vedomostí, poznatkov a zručností vyústilo v ich prvý významný úspech: dobré zvládnutie maturity a dobré uplatnenie sa v praxi, alebo úspešné štúdium na vysokej škole. Výsledky prvých prijímacích skúšok ma uisťujú, že napriek mojej urputnej snahe sa štvorročné štúdium MOJICH študentov skončí šťastne. Držím palce Domino a kol.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?